X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

مصطفی احمدی

بهترین آموزش ها -کتب الکترونیک-اموزش آشپزی-آموزش فتوشاپ و ...

برنامه ویدیو مجیک

نرم افزار فیلم و صوت

BlazeVideo Magic 2 نسخه ی جدید از این نرم افرار قدرتمند و محصولی دیگر از سری نرم افزارهای شرکت BlazeVideo در زمینه ی مالتی مدیاست که امکانات بسیار مناسبی برای تغییر فرمت انواع فرمتهای رایج صوتی و تصویری به شما می دهد .

با پشتیبانی بعد وسیعی از فرمتهای رایج و مورد نیاز صوتی و ویدیویی سیستم و مخصوصا امکان تبدیل فرمتهای مختلف صوتی و ویدیویی به فرمتهای مورد نیاز ویدیو پلیر های همراه مانند iPod و PSP و حتی سری فرمتهای 3G مورد استفاده در گوشی های تلفن همراه به نرم افزار کاملی در زمینه رفع نیازهای تبدیل فرمتهای مالتی مدیا مبدل گشته است .

Convert Video - تبدیل فرمتهای ویدیویی

در این بخش از نرم افزار کاربر قادر به تبدیل فرمتهای .RM , *.RMVB , *.AVI , *.WMV , *.ASF , *.MPG , *.MPEG , *.MPE , *M1V , *MPV2 , *.MP4 , *.DAT , *.MOV , *.VOB به انواع مختلف فرمتهای o AVI-MPEG4 , ASF-MPEG4 , MP4-MPEG4, PSP-MPEG4, 3GP-MPEG4, AVI-DIVX می باشد .

به علاوه به شما امکان تکه تکه کردن فایلهای ویدیویی بزرگ و یا بریدن فسمتی از آن برای سازگاری آنها با حافظه ی ویدیو پلیر شما را نیز می دهد .

علاوه بر بخش قدرتمند تبدیل فرمتهای ویدیویی , نرم افزار دارای 2 بخش دیگر نیز می باشد .

Convert Music - تبدیل فرمتهای صوتی

توانایی تبدیل تمامی فایلهایی که در خود شامل صوت می شوند را به فرمت MP3 داراست و حتی می تواند صدا را از ویدیو جدا کند به صورت فرمت MP3 جداگانه ذخیره کند .

Convert Photo - تبدیل فرمتهای تصویری

توانایی تبدیل فرمتهای *.BMP, *.JPG, *.GIF, *.TIF, *.PNG به فرمتهای Jpeg .

برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنیددانلود نرم افزار با حجم ۱.۵۴ مگابایت

دانلود کرک

پاسورد کرک : www.kamyabonline.com

تاریخ ارسال: دوشنبه 15 خرداد‌ماه سال 1385 ساعت 06:06 ق.ظ | نویسنده: مصطفی احمدی | چاپ مطلب 1 نظر