مصطفی احمدی

بهترین آموزش ها -کتب الکترونیک-اموزش آشپزی-آموزش فتوشاپ و ...

فروش مجموعه امپراتور

 شرح:


منظور از امپراطور(فرماندار) دریا در این داستان ، یونگ بوک(یانگ بگو) (پسر کماندار) می باشد که در بین مردم چین و ژاپن به عنوان خدای دریا شناخته شده است .به پاس زحمات و تلاشهای بی دریغی که او برای امنیت آبهای بین سرزمین کره و چین و ژاپن برای تجارت بر قرار کرده است. زیرا زندگی بروی دریا در وجود و ذات اون نهفته است این مجموعه یکی ازانواع منابع با کیفت و کمیت خوب قابل دسترس برای آشنایی  با دوره جو سیون(1910-1392 دوران برگزیده کره) می باشد که یکی از عمومی ترین قصه های مردم و مشهورترین داستانهای مربوط به آن دوران میباشد .
اما خیلی از مردم با این داستانها بزرگ شدند و عادت کردند و بیشتر آنها نیاز به چیز جدیدی را احساس می کردند.
اگر چه تاریخ روبه جلو حرکت کرده اما امپراطور دریا از سیاسی ترین نمایشهای تاریخ نزدیک به شمار می رود.
امپراطور دریا بازگویی داستان افسانه ای( خدای دریا) یانگ بگو است.
این سریال یکی از تاثیر گزارترین داستانها در قرن نهم کره است که می تواند با نمایش در تلویزیون عادی با یک تنظیم جدید و با ارزشهای تولید بهتر ، مردم جوان زیادی را جذب خود بکند .
امپراطور دریا در بر دارنده سه دوره پادشاهی می باشد . سه پادشاهی که در جوجیریو در شمال بودند . بخشهایی از منشوریها کره شمالی معاصر و بخشهایی از استان کنگ ون .
در قرن هفتم زمان گسترش ارتش برزگ برای شیلا بوده اما این مورد تنها به عمیقتر شدن شکافت بین اشراف زاده ها و مردم عادی کمک می کرد . وقتی که دوره شیلا شروع شد نتیجه اش برای مردم خیلی سخت بود که بصورت قبیله ای زندگی کنند و میبایست بدون وسیله  مالیات می پرداختند .حتی اونها یی که در کشتی سازی کار می کردنند .
یکی از افراد کشتی سازی فرد با استعدادی به نام جوانگ بوک (چویی سو جونگ) که تا حدودی کمانگیر توانایی بوده و به همراه دوستش یانگ نی یان (کیم هیونگ سو)بوده است و جوانیشان را در کورنت وندو در جزیره کوچکی در نزدیکی نام هیه گذراندند که یکی از بهترین مکانها برای ساخت و تعمییر کردن کشتی بوده است .
بر طبق نوشته ها این دو نفر جنگ جویان توانا بوده اند و حتی آخری شناگر ماهری بوده . این دو وقتی که خیلی جوان بودن می خواستند به چین بروند .جایی که به مهارتهای رزمی و جنگی آنها بی توجهی نشود چناچه در نهایت به ارتش ونینگ جان (که حالا استان جیانگ سو شده) محلق میشوند و ...مشخصات این سریال :

سال تولید : 2004
مدت زمان تقریبی : 3162 دقیقه
کشور سازنده : کره جنوبی
فرمت : Avi DivX 
تعداد DVD :  پنج 5 عدد
کارگردان : Kang Byeong-taek 강병택 و Kang Il-soo 강일수 
نویسنده : Hwang Joo-ha 황주하  و Jeong Jin-ok 정진옥
نوع : دراما و رزمی

زیرنویس انگلیسی :  بین المللی (غیر قابل حذف از روی فیلم)
زیرنویس فارسی : بصورت External دارد (فایل srt)


نکات مورد نظر جهت خرید سریال بدین شرح است :

1. با توجه به فیزیکی بودن ماهیت کالا ، شما مرسوله خود را  را از طریق پست پیشتاز دریافت خواهید نمود.

*نکته : کیفیت مجموعه در حد VCD می باشد و قابل مقایسه با سریال جواهری در قصر نیست.
** این مجموعه صرفاً در کامپیوتر پخش می شود و دی وی دی پلیر های عادی (فاقد DivX) قادر به پخش مجموعه نیستند.

مجموعه حاوی :

- 51 فایل با فرمت Avi
- 51 فایل با فرمت srt (زیرنویس فارسی) قابل ویرایش


2. قیمت این مجموعه شامل 5 عدد DVD  با کیفیت بالا و حاوی موارد فوق + بسته بندی + پاکت حباب دار مخصوص ارسال (جهت جلوگیری از آسیب به مرسوله) + پست پیشتاز 12000 تومان به حروف ده هزار تومان می باشد.

3. مدت زمان رسیدن مرسوله به دست شما بر اساس اولویت سفارش ، مسافت شما ، تعطیلات رسمی و مدت زمان ظهور حواله بانکی در حساب از 48 ساعت تا 72 ساعت متغیر است.

۴. امکان ارسال مجموعه به خارج از ایران یا آدرس های ادارات ، فروشگاه ها و از این قبیل وجود ندارد.

در صورتیکه نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر دارید با پست الکترونیکی mstf_ahmadi@yahoo.com مکاتبه کنید. حداکثر پس از 4 ساعت پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

پست الکترونیکی پشتیبان : mstf_ahmadi@yahoo.com
ID یاهو مسنجر : mstf_ahmadi
تاریخ ارسال: شنبه 19 آبان‌ماه سال 1386 ساعت 08:49 ق.ظ | نویسنده: مصطفی احمدی | چاپ مطلب 0 نظر